Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel./fax 0 22 751 10 46
info@polplast.eu

Polplast S.C. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą poligraficzno-reklamową. Ważną częścią naszej spółki jest dział zabezpieczeń obsługujący tysiące klientów w zakresie dostaw plomb gwarancyjnych, hologramów zabezpieczających, druków wartościowych oraz kart gwarancyjnych. Prawie pięćdziesięcioletnie doświadczenie rynkowe sprawia, że Polplast posiada wiele kontaktów i szereg kontrahentów. Firma działa również na rzecz lokalnych społeczności, a także współpracuje z międzynarodowymi partnerami, takimi jak: IHMA (International Hologram Manufacturers Association Ltd).

Misją firmy Polplast S.C. jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia naszych klientów poprzez dostarczanie im szerokiej gamy wysokiej jakości produktów z branży poligraficznej i reklamowej, druków wartościowych i zabezpieczeń, wytwarzanych przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i w sposób przyjazny dla środowiska.

Najważniejszymi wartościami, jakimi kieruje się firma, jest szeroko pojęta dbałość o klienta, wyrażona poprzez profesjonalne spełnianie jego oczekiwań od pierwszego kontaktu, złożenia zamówienia, aż do dostarczenia gotowego produktu. Wiedza, wieloletnie doświadczenie, fachowa obsługa i krótkie terminy to główne atuty Polplastu. Wszystko to zapewniamy zachowując korzystne ceny.

Potrzeby naszych klientów traktujemy indywidualnie, co jest dla nas gwarancją ich pełnej satysfakcji. Oferujemy kompleksową obsługę od przygotowania projektu, aż do dostarczenia gotowego produktu. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby powierzane nam zlecenia były zawsze wykonywane starannie i przy zachowaniu wysokiej jakości. Zadowolenie naszych klientów świadczy o naszym sukcesie, bardzo często owocując także wieloletnią współpracą.

Polityka prywatności

Powrót na górę strony

Strona główna           O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.