Nadruk na taśmach firmowych - projekt

Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel./fax 0 22 751 10 46
info@polplast.eu

Tasmy samoprzylepne z nadrukiem

Projekty nadruku na taśmach firmowych prosimy przesyłać w wersji wektorowej np. CorelDraw X3 (*.cdr), Adobe Illustrator CS3 (*.ai, *.eps, *.pdf), lub starszych wersjach tych programów. Jeśli jest to możliwe, kolory prosimy określać wg. wzornika Pantone.

Czcionki w projektach prosimy zamienić na krzywe. W programie Corel Draw służy do tego funkcja 'Zamień na krzywe' lub 'Ctrl+Q', a w programie Adobe Illustrator funkcja 'Create Outlines' lub 'Shift+Ctrl+O'. Jeśli czcionki nie zostaną zamienione na krzywe to istnieje możliwość, że po otwarciu przez nas pliku będzie brakowało polskich liter lub zmieni się krój pisma.

Jeśli dysponujecie Państwo wyłącznie znakiem firmowym w wersji wektorowej, prosimy o przesłanie go wraz z informacją, co jeszcze ma być wydrukowane na taśmie. Po otrzymaniu zlecenia i ewentualnie zaliczki przygotujemy projekt i prześlemy Państwu do akceptu.

Projektując nadruk proponujemy przyjąć długość jednego modułu nie większą niż 20 - 25 cm.

Projekty nadruku lub znaki firmowe w wersji bitmapowej np. *.jpg, *.bmp, *.pcx, *.tif, *.psd muszą zostać przerobione na wersje wektorowe, aby można było przygotować matryce do druku. Koszt ustalamy indywidualnie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 8.00 - 16.00, tel./fax: 0 22 751 10 46. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Powrót do oferty taśm pakowych z nadrukiem

Powrót na górę strony

Strona główna           O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.